Кабінет Morion. Кабінет Моріон
Кабінет Alliance. Кабінет Альянс
Кабінет Static
Кабінет Класік
Кабінет Soft
Кабінет Тріумф
Кабінет Evolution
Кабінет Evolution (МДФ)
Кабінет Гранд
Кабінет Гранд (МДФ)
Серія Zetta
Серія Лайт
Серія Reception
Серія Персонал

Ні для кого не є секретом, що сучасне оснащення офісу безпосередньо впливає на якість і продуктивність праці. Безсумнівно, до правильного функціонального оснащення варто підходити з максимальною відповідальністю - віддати цю справу професійному дизайнеру, який не тільки розуміється у декоруванні, але й відповідально поставиться до ергономіки. Вибір столів, стільців та шаф краще робити в спеціалізованих магазинах, центрах. Постановка питання, як наслідок, змушує вибрати салон. Певно, найкращим варіантом стане салон меблів Саліта.

Всі меблеві салони Київа пропонують найширший ряд меблів, як для офісу, так і для домашнього затишку. Кожен напрямок має свій пазл, що складається з дрібних шматочків-факторів. Наприклад, елементи екстер’єру офісу повинні бути більш функціональнішими та ергономічнішими, так як робочий процес триває безперервно протягом декількох годин, що призводить до втоми та дискомфорту. Фактор комфорту, зручності та втоми особливо гостро стоїть для офісних співробітників, тісно пов'язаних з комп'ютером і сидячою роботою. Незручне крісло викликає болісні відчуття у людини вже до середини робочого дня. Рішення цьому - похід у магазин офісних меблів за більш зручним варіантом.

Офіс сприймається обличчям компанії в очах клієнта, а не робочим місцем. Значущим буде загальна обстановка, що спонукає клієнта до конструктивного діалогу, не викликає дискомфорту, бажання залишити приміщення, а навпаки, підштовхує його до нових візитів. Не можна недооцінювати перше враження гостя - гармонія має бути присутня як в робочих меблях, так і в гостьових. Наш салон-магазин офісних меблів "Salita", розкриваючи двері, робить пропозицію покупки для загальностилізованої обстановки.

Як правило, робочий простір обмежений - ергономічні, функціональні меблі стануть вірним рішенням. Не варто забувати про можливе збільшення кількості персоналу. Знову ж постане питання про придбання нового робочого місця, або удосконалення старого. І тут на допомогу готові прийти ми - виробники меблів salita.kiev.ua. Ми стали «клієнт-орієнтованими», виготовляючи як типові моделі, так і пропонуючи можливість виготовляти під замовлення.

Придбання меблів - завдання не тривіальне. Необачний вибір – невірний хід. Ретельна підготовка перед покупкою буде правильною, просто необхідною: потрібно продумати загальну картину приміщення, підібрати обстановку відповідно до розміру й потреб. Ми раді допомогти Вам впоратись з сумнівами та знайти рішення в наших салонах меблів у Києві та Львові.