Салони
+38 (068) 283-59-79
Шоу-рум. Нагірна, 12
+38 (098) 720-98-14
Офіс:
+38 (044) 333-87-64
+38 (098) 720-98-14
Замовити звінок
Call

Меблі для дому серія Home Space 2022

Спальні

Детальніше

Спальні

Шафи для дому

Детальніше

Шафи для дому

Вітальні

Детальніше

Вітальні

Молодіжні меблі

Детальніше

Молодіжні мебліУнікальні меблі для дому – як правильно вибрати

Давайте поговоримо про вибір комфортних, зручних меблів для дому, адже найчастіше затишна атмосфера домашнього вогнища безпосередньо залежить від правильно підібраної обстановки. Коли ви купуєте меблі для дому в Києві, доводиться розглядати безліч варіантів. Так як зробити безпомилковий вибір? Головним, мабуть, основним моментом стає вірний вибір виробника, ціна, терміни експлуатації придбаної новинки. Важливим фактором також є те, що меблі для будинку повинні бути безпечними для людини. Фабричні меблі, як і вироблені на замовлення, підрозділяються на три основних вида. Познайомимося з ними докладніше.


3 основні варіанти домашньої обстановки

1 Варіант економ класу – достатньо прості меблі для дому, при виготовленні яких використовується ДСП, що істотно знижує вартість. ДСП – сучасний достатньо міцний матеріал, екологічно безпечний, завдяки зниженому вмісту формальдегідів. Універсальні меблі економ класу поступаються моделям середнього класу за зовнішніми показниками: рівністю поверхні, текстурою, а також – фактурою.

2 Варіант середнього класу. Застосування більш широкого спектру сировини дає можливість виготовляти обстановку середнього класу. Виробник меблів для дому в цьому випадку використовує основні матеріали більш високої якості: МДФ, не високі за вартістю натуральні деревні породи, скло, природні і штучні камені. Завдяки широкій лінійці використовуваної сировини, сучасні моделі, представлені на ринку, різноманітні, універсальні і функціональні.

3 Варіант класу Люкс – елітні й дорогі меблі в будинок або квартиру, ретельно виготовлені в разових екземплярах, з використанням дорогих порід дерева і натурального каменю, декоровані дизайнерською фурнітурою і елементами, що роблять предмети обстановки унікальними.

Що краще – фабричні або меблі під замовлення

Зазвичай припускаючи, що меблі для дому під замовлення набагато дорожчі готових фабричних, покупці переконуються в помилковості такої думки. Планування сучасного житла може не дозволити помістити вподобану модель певних розмірів, тож в цьому випадку ідеальним рішенням буде замовити вподобані предмети обстановки, які без проблем впишуться в інтер'єр Вашої квартири. Ціни на виготовлену під замовлення модель не будуть відчутно вище, а дизайнерське рішення гарантує індивідуальність обраної вами моделі. Можливість підібрати відповідну компанію, де можна оформити замовлення, не виходячи з дому, надають інтернет-сайти. Продаж меблів для дому через інтернет-магазини дозволить придбати функціональні модні новинки від провідних виробників світових брендів.


Заказать обратный звонок

Ваше имя*:

Номер телефона*:

Комментарий:

Введите числа с картинки: