Салони
+38 (068) 283-59-79
Шоу-рум. Нагірна, 12
+38 (098) 720-98-14
Офіс:
+38 (044) 333-87-64
+38 (098) 720-98-14
Замовити звінок
Call

Меблі для дому

Спальні

Детальніше

Спальні

Шафи для дому

Детальніше

Шафи для дому

Вітальні

Детальніше

ВітальніУнікальні меблі для дому – як правильно вибрати

Давайте поговоримо про вибір комфортних, зручних меблів для дому, адже найчастіше затишна атмосфера домашнього вогнища безпосередньо залежить від правильно підібраної обстановки. Коли ви купуєте меблі для дому в Києві, доводиться розглядати безліч варіантів. Так як зробити безпомилковий вибір? Головним, мабуть, основним моментом стає вірний вибір виробника, ціна, терміни експлуатації придбаної новинки. Важливим фактором також є те, що меблі для будинку повинні бути безпечними для людини. Фабричні меблі, як і вироблені на замовлення, підрозділяються на три основних вида. Познайомимося з ними докладніше.


3 основні варіанти домашньої обстановки

1 Варіант економ класу – достатньо прості меблі для дому, при виготовленні яких використовується ДСП, що істотно знижує вартість. ДСП – сучасний достатньо міцний матеріал, екологічно безпечний, завдяки зниженому вмісту формальдегідів. Універсальні меблі економ класу поступаються моделям середнього класу за зовнішніми показниками: рівністю поверхні, текстурою, а також – фактурою.

2 Варіант середнього класу. Застосування більш широкого спектру сировини дає можливість виготовляти обстановку середнього класу. Виробник меблів для дому в цьому випадку використовує основні матеріали більш високої якості: МДФ, не високі за вартістю натуральні деревні породи, скло, природні і штучні камені. Завдяки широкій лінійці використовуваної сировини, сучасні моделі, представлені на ринку, різноманітні, універсальні і функціональні.

3 Варіант класу Люкс – елітні й дорогі меблі в будинок або квартиру, ретельно виготовлені в разових екземплярах, з використанням дорогих порід дерева і натурального каменю, декоровані дизайнерською фурнітурою і елементами, що роблять предмети обстановки унікальними.

Що краще – фабричні або меблі під замовлення

Зазвичай припускаючи, що меблі для дому під замовлення набагато дорожчі готових фабричних, покупці переконуються в помилковості такої думки. Планування сучасного житла може не дозволити помістити вподобану модель певних розмірів, тож в цьому випадку ідеальним рішенням буде замовити вподобані предмети обстановки, які без проблем впишуться в інтер'єр Вашої квартири. Ціни на виготовлену під замовлення модель не будуть відчутно вище, а дизайнерське рішення гарантує індивідуальність обраної вами моделі. Можливість підібрати відповідну компанію, де можна оформити замовлення, не виходячи з дому, надають інтернет-сайти. Продаж меблів для дому через інтернет-магазини дозволить придбати функціональні модні новинки від провідних виробників світових брендів.


Заказать обратный звонок

Ваше имя*:

Номер телефона*:

Комментарий:

Введите числа с картинки: