Салони
+38 (068) 283-59-79
Шоу-рум. Нагірна, 12
+38 (098) 720-98-14
Офіс:
+38 (044) 333-87-64
+38 (098) 720-98-14
Замовити звінок
Call

Про компанію

Компанія SALITA працює на ринку офісних меблів з 2001 року. За цей час ми набули значного досвіду в оснащенні офісів підприємств малого й середнього бізнесу, корпорацій, державних структур. З 2002 року успішно працює виробничий комплекс, оснащений сучасним італійським, іспанським та австрійським обладнанням. У виробничому циклі використовуються компоненти і сировина, що відповідають високим екологічним нормам.


Ми пропонуємо сучасні і функціональні меблі, що дозволяє втілити будь-які ідеї в організації робочого простору, досягти гармонійного поєднання функціональності і композиційної раціональності. В Компанії SALITA представлений колектив професіоналів, який захоплено працює в області створення робочих інтер'єрів.

 • Ми будуємо свій бізнес як професійний інструмент для створення комфортних умов роботи нашим клієнтам.
 • Ми дбайливо ставимося до Вашого часу і тому працюємо так, як зручно Вам.
 • Ми створюємо умови для успішного бізнесу, цікавої діяльності і стабільного доходу, безумовно, приймаючи на себе велику відповідальність.
 • Ми надамо повну консультативну підтримку і складемо дизайн - проект приміщення.
 • Комплекс обов'язкових заходів включає в себе доставку і складання меблів на об'єктах замовника, гарантійне і післягарантійне обслуговування.
 • Розширюємо дилерську мережу.
 • Індивідуальний підхід, гнучка цінова політика, високий рівень якості і сервісу - основа нашого і Вашого успіху!

   

  Наша місія

  Створювати офісні меблі для будь-якого робочого простору, надихаючи клієнтів на нові цілі, орієнтуючись на високий рівень розробки і світові досягнення меблевого ринку.

  НАШІ ЦІННОСТІ

  ПОРЯДНІСТЬ

  На перше місце ми ставимо - чесність, відкритість і щирість. У будь-якій ситуації і у взаєминах з клієнтом, партнером, співробітником ми сповідуємо один принцип - роби так, як хочеш, що б ставилися до тебе.

  ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

  Ми усвідомлюємо, що якість продукції, рівень успішності компанії і самореалізація співробітників залежать тільки від нас самих. Ми виконуємо всі свої обіцянки клієнтам, партнерам, співробітникам і виконуємо свої обов'язки найкращим чином для дотримання інтересів клієнтів.

  ЛОЯЛЬНІСТЬ

  Прихильність співробітників компанії, бажання дотримуватися встановлених правил поведінки в компанії, розділяти її цінності, норми поведінки. Готовність їх до особистих втрат у разі виникнення у компанії труднощів.

  КЛІЄНТО-ОРІЄНТОВАНІСТЬ

  Кожен співробітник нашої компанії розуміє, що його робота впливає на сприйняття клієнтом якості сервісу і навіть якості продукту - неважливо, як далеко він знаходиться від «лінії безпосереднього спілкування з клієнтом». Ми знаємо, чим живуть наші клієнти, вміємо поставити себе на їх місце і постійно вдосконалюємо свою роботу, виходячи з розуміння реальних мотивів і потреб наших клієнтів, надаючи якісний сервіс і підходячи до кожного клієнта індивідуально.

  ГНУЧКІСТЬ

  Наша гнучкість проявляється в здатності бачити ситуацію в розвитку: розкладати її на складові, перерозподіляти, дивитися на завдання під іншим кутом і зуміти спрогнозувати всі можливі варіанти результату тієї чи іншої події. Ми швидко знаходимо нові стратегічні рішення, оцінюючи свої дії, за принципом - чи буде це добре клієнту, нашій команді, компанії.

  ПОСТІЙНЕ ВДОСКОНАЛЕННЯ

  Ми не стоїмо на місці, а постійно прагнемо стати краще в усіх аспектах нашої діяльності. Ми вдосконалюємо процеси виробництва, розробки, допоміжних бізнес-процесів і управління, навчаємо співробітників, освоюємо і впроваджуємо нові технології, а також розвиваємо відносини з клієнтами.

  Сертифікати якості матеріалів

  Заказать обратный звонок

  Ваше имя*:

  Номер телефона*:

  Комментарий:

  Введите числа с картинки: