Салони
+38 (068) 283-59-79
Шоу-рум. Нагірна, 12
+38 (098) 720-98-14
Офіс:
+38 (044) 333-87-64
+38 (098) 720-98-14
Замовити звінок
Call

Спальні

Як вибрати ідеальні меблі для спальні

Більше третини свого життя людина проводить у спальні, тому потрібно серйозно, а як наслідок, відповідально підходити до питання вибору обстановки спальної кімнати. В типових квартирах для куточка відпочинку і спокою, в основному відводять найбільш віддалену, простору кімнату. Поєднання спальні із кабінетом не бажано. Спальня – це зона релаксації і відпочинку. Визначившись із кімнатою, виходячи зі звичок і смаків, можна купити спальню в Києві, дизайн якої ідеально впишеться в інтер'єр Вашого будинку. На що слід звернути увагу, купуючи спальний гарнітур?

Спальня – стильні і комфортні меблі

Визначившись зі стилістичним рішенням Вашої спальної кімнати, можна вибирати підходящий комплект спальні від виробника:

Класичний стиль – вигадливі меблі темних відтінків із ліжком, прикрашеним дерев'яним узголів'ям, досить масивні комоди-шафи створюють відчуття стабільності. Прекрасно розташуються у великій за площею кімнаті і найбільш підійдуть консервативним покупцям.

Стиль «хай тек» – головною відмінною рисою комплектів в стилі «хай тек» є мінімалізм. Обстановка в цьому стилі підійде для невеликих за площею спальних кімнат, а салон спальних меблів запропонує найостанніші новинки на світовому ринку. Світлі відтінки мінімальної за кількістю меблів створюють відчуття легкості, підходять молодому і мобільному поколінню.

Стиль «арт-нуво» – набуває найбільшу популярність в наш час неформатних рішень вигнутих фасадних меблів. Різноманітні квіткові мотиви спальні під замовлення привнесуть комфортну оригінальність в дизайн спальної кімнати. Меблі, виготовлені в цьому стилі, відрізняються овальними, хвилястими лініями, будуть гідно оцінені артистичними натурами.

Будь-які обрані Вами меблі в стилі кантрі, еклектики або етно-стилю будуть доречні при ретельно продуманому дизайні. Більшість виробників пропонують на замовлення різноманітні варіанти спальних гарнітурів. Замовити спальню в Києві можна на інтернет порталі меблевих салонів.

Спальні гарнітури на замовлення – якість і функціональність

Вибираючи меблі для спального комплекту, орієнтуйтеся не тільки на стилістичне рішення, але й на якість і функціональність. Компанії, що налагодили власне виробництво спалень, використовують екологічно чисті матеріали, надаючи сертифікати якості і гарантуючи тривалу експлуатацію придбаних меблів.


Заказать обратный звонок

Ваше имя*:

Номер телефона*:

Комментарий:

Введите числа с картинки: