Салони
+38 (068) 283-59-79
Шоу-рум. Нагірна, 12
+38 (098) 720-98-14
Офіс:
+38 (044) 333-87-64
+38 (098) 720-98-14
Замовити звінок
Call

Молодіжні меблі

Шафова група НOS-124k

Детальніше

Шафова група НOS-124k

Пропонуємо дитячі меблі: функціональність і безпека

Поява дитини в родині, змушує задуматися кожного – як же створити затишний і зручний острівець для свого чада – дитячу кімнату? Обставити таку дитячу з комфортом сьогодні дозволять меблі для дітей в Києві. Правильно підібрані, красиві й безпечні меблі будуть гармонійно поєднуватися із загальним інтер'єром квартири. Перш ніж купувати меблі для дітей, слід враховувати кілька правил, що дозволяють підібрати оптимальну обстановку для Вашої дитини.

Кілька порад: Як вибрати меблі для дітей

1. Перш за все, слід подумати, яке ліжко стане місцем відпочинку дитини: чи буде це двоярусна конструкція (якщо у вас декілька діточок), або зручний розкладний диван (що економить простір в дитячій). Вибираючи меблі дітям, слід враховувати такий важливий чинник як безпека. Купуйте моделі з екологічно чистого матеріалу найвищої якості, що відповідає всім загальноприйнятим стандартам.

2. Виховати гарний смак з самого раннього віку дитині можуть допомогти практичні, симпатичні дитячі меблі з розвиваючими елементами. Інтер'єр дитячої може включати конструкції різноманітних яскравих відтінків із зображенням казкових персонажів; пуфи і крісло-мішки насичених кольорів стануть додатковими іграшками чи місцями відпочинку, в залежності від віку дитини.

3. Сучасні виробники меблів для дітей враховують не тільки естетичний аспект при виготовленні моделей, але й функціональність та зручність таких меблів. Висота шафи для зберігання дитячих речей повинна дозволяти дитині самостійно діставати і складати речі, а регулюємий стіл і стілець дозволять з часом користуватися ними для занять уроками.

4. Найбільшу популярність здобувають дитячі меблі-трансформер. Легкі та мобільні меблеві конструкції дозволяють міняти інтер'єр дитячої кожен місяць. Виготовляються подібні дитячі меблі під замовлення, з можливістю вибору колірної гами та дизайну. Меблі на замовлення мають плавні вигини, у них відсутні гострі кути, що виключає травмування дитини.

Різноманітність асортименту дитячих меблів, представлених на ринку, дозволяє вибрати найбільш підходящий для Вас варіант. Зручна цінова політика, доставка і збирання корпусних меблів – все для того, щоб догодити навіть самому вимогливому клієнтові. Кімната малюка завжди буде комфортною, яскравою і позитивною!


Заказать обратный звонок

Ваше имя*:

Номер телефона*:

Комментарий:

Введите числа с картинки: