Салони
+38 (068) 283-59-79
Шоу-рум. Нагірна, 12
+38 (098) 720-98-14
Офіс:
+38 (044) 333-87-64
+38 (098) 720-98-14
Замовити звінок
Call

Модні тренди в дизайні офісів 2018

Інтер'єр будь-якої поважаючої себе компанії апріорі повинен бути стильним і модним, а вже потім тільки комфортним так міркують власники великих організацій, таких як Selgas Cano, Google, Inventionland Design Factory і т.д., чиї офіси облаштовані, що називається, за останнім словом прогресивної моди. І дійсно посперечатися з їх затвердженням дуже складно, так як стильовий напрям офісу є візитною карткою самої компанії, так що правильне оформлення робочого простору це першочергове завдання для керівництва.

Мода на інтер'єрні стилі так само часто змінюється, як і тенденції в одязі або взуття. Тому немає нічого дивного в тому, що в новому році імениті дизайнери, ніби домовившись, одностайно твердять про те, що настають зміни. Отже, які ж нові тренди в дизайні інтер'єрів вже зовсім скоро увірвуться з глянцевих обкладинок в повсякденне життя власників офісів?

Модні кольори для інтер'єрів

Колір важлива складова будь-якого інтер'єру, і офіси тут також не є винятком. Часом саме кольорове оформлення є основою стилю. Що стосується 2018 року, то в категорію тренд дизайнери помістили такі кольори:

 • яскравий жовтий;
 • комфортний синій;
 • свіжа зелень;
 • колірної дует «синій + коричневий»;
 • запорошений рожевий;
 • пастельний кремовий;
 • золотисто-бежевий;
 • «Скажена» фуксія.

Комбінувати кілька кольорів в оформленні робочого простору дизайнери не радять так ви, швидше за все, тільки зіпсуєте інтер'єр. І ще один нюанс: якщо ви вибрали, наприклад, яскраво жовтий, то не потрібно все робити жовтим і стіни, і офісні меблі, і може навіть квіти у вазі на столі. Колір - це універсальний інструмент, за допомогою якого можна розумно розставити акценти (наприклад, виділити одну стіну жовтим, а потім повторити цей колір на шторах, або навпаки використовувати жовтий колір в меблів).

Природа в матеріалах

Натуральні матеріали в інтер'єрі це далеко не новий тренд, але все ж це не заважає йому бути актуальним і в 2018 році. Так, для оформлення кабінетів керівника або прийомних можна і навіть потрібно буде використовувати як благородний камінь (наприклад, мармур, онікс, граніт або агат), так і його якісну імітацію, якщо бюджет компанії не дозволяє розгулятися на широку ногу.

На зміну всюдисущому пластику в новому році прийдуть еко матеріали: аскетичне скло, холодний метал і затишна деревина. Ці матеріали можуть зустрічатися як композиції: наприклад, ніжки офісного столу можуть бути виконані з металу, а стільниця з ударостійкого скла. Решту предметів меблів, такі як офісні шафи, стелажі і тумби можуть бути виготовлені з натуральної деревини.

Що стосується текстилю, то він теж тяжіє до всього натурального. Тому дизайнери радять виключити синтетику в будь-якому її прояві. Так, штори на вікнах, обивка меблів (офісних крісел, стільців і дивана) і навіть килим, якщо такий передбачений по стилю все це повинно бути виготовлено з натуральних тканин.

Складний або лаконічний: вибираємо дизайн

За останні кілька років простота і лаконічність ліній в інтер'єрі усередині змагається з ускладненнями в архітектурі, які так полюбилися дизайнерам, що вони все частіше використовують їх в оформленні стін і стель. Тривіальні шпалери на стінах це вже точно минуле століття, так що будьте сміливіше і беріть на озброєння один із трендів. До речі, дуже ефектно виглядає виділена за допомогою ліпнини або стінових панелей стіна.

Хай живе гламур!

Використання старих і забутих трендів це вже, судячи з усього, сучасна традиція, так як популярний в далеких 70-х роках гламур знову в моді! З одним лише але - це більше не ексцентричний і зухвало розкішний стиль, а швидше його елегантний побратим ар-деко, якому притаманні геометричні принти, контрастні контури, позолочені деталі, дзеркала, обрамлені в сонце і симетрія в організації простору. На тлі затребуваного в останній час мінімалізму, ар-деко виглядає більш багатим і в чомусь зухвалим, але з модою не посперечаєшся, так що беріть цей стиль на озброєння і використовуйте в інтер'єрі свого офісу.

Індивідуальність: «родзинка» дизайну

Незважаючи на обраний стиль, індивідуальність повинна в ньому читатися ніби між рядків. Індивідуалізувати інтер'єр під себе можна декількома способами:

 • обставити приміщення крафтового дизайнерськими меблями;/li>
 • використовувати унікальний hand made декор;
 • розставити не по стандартній схемі модульні конструкції;
 • змінити розташування поличок в офісних шафах або додати підсвічування, і т.д.

Можна сказати, що саме індивідуальність робить стиль по-справжньому модним, так як вираз свого смаку через інтер'єр це цінне майстерність керівника, яке ніколи не залишається непоміченим.

Заказать обратный звонок

Ваше имя*:

Номер телефона*:

Комментарий:

Введите числа с картинки: